Skup samochodów

Skup samochodów Mielno tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Że jesteś samochód i potrzebujesz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na swobodny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Pyrzyce tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia pożyczki jest stanowienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na czas bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci złote zasady i gwarancję uczciwości. Nie czekamy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz spośród niego przyjmować, tak jak do ostatniej chwili. Możesz otrzymać pożyczkę na dowlony cel i bez zadania jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące naszej praktyce i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę od swoich agentów.

Skup samochodów Pyrzyce tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o własną pożyczkę wymagasz być unikalnym właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na polskiej stronie internetowej, wchodząc w nim kwotę pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik wykonany przez nasz układ, jaki istnieje do Twojej możliwości na części głównej.

3. Po wykonaniu wszelkich możliwościach w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w rozwoju paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier poda Ci każde niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wskazane przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwu w postaci samochodu stanowimy w stopniu pożyczyć Ci godniejszą kwotę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Pyrzyce tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci podadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla a oryginalnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z znajomym agentem.

Skup samochodów Pyrzyce tel 887 332 665

Jakie materiały muszę umieć, aby otrzymać pożyczkę?

Nie wymagamy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako prawdziwego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Stanowią toż : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co toż istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która tworzy, że kredytobiorca odkłada na firmę udzielającą kredytu, prawo własności sprzętu będącego materiałem zastawu. Na sile umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w swoim posiadaniu, i firma pożyczkowa zezwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a też odpowiada za jego eksloatację, tak jak stanowiło to mieszkanie do ostatniej chwili. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań powstających z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Pyrzyce tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments