Samsung

Samsung jako doświadczona firma na rynku nieustannie spełnia oczekiwania konsumentów zapewniając nowe coraz bardziej unowocześnione urządzenia. Samsung Galaxy S8 to coś czego potrzebujesz. Nowa technologia połączona z oryginalnym wizerunkiem. Teraz Samsung Halaxy S8 jest dostępny w Orange za 29,99 zł w abonamencie.

orange promocja iPhone x

Samsung dla Ciebie

Samsung Galaxy S8 jest leciutki i poręczny waży tylko 155 gram i jest dostępny aż w czterech wersjach kolorystycznych. Możesz nabyć go w abonamencie Orange za 29,99 zł z planem podstawowym lub w Planie Standardowym za 39,99 zł a nawet Optymalnym za 49,99zł i rozmowami bez limitu do wszystkich. Jednak Orange daje swobodę wyboru oferty swoim klientom dlatego ten Samsung możesz nabyć również bez abonamentu na niskie raty. Przykładowo Samsung Galaxy S8 wyniesie Cię 82 zł miesięcznie po 20 rat. zapoznaj się z opiniami wejdź na Samsung opinie
orange promocja iPhone x

Połączenia i sms za darmo

Skorzystaj z najnowszej promocji Orange Galaxy S9 i wybierz ekskluzywny telefon dla siebie. Urządzenie z systemem Android i pojemności RAM 6 GB. Aparat przedni ma 8 Mpx a tylny 12 Mpx co daje absolutną pewność wykonania doskonałej jakości zdjęć oraz filmów. A jeśli o filmach mowa jest na czym oglądać wielkość wyświetlacza to 6,2” dlatego użytkownicy Samsung Galaxy S9 mogą czuć się na prawdę komfortowo. Przy Planie Podstawowym w Orange z abonamentem miesięczny koszt wynosi tylko 29,99 zł natomiast wysokość raty przy zakupie urządzenia bez abonamentu na raty wynosi 124 zł miesięcznie. Cena tego urządzenia standardowo wynosi 3599 zł dlatego w Orange możesz liczyć na wyrozumiałość i wygodne rozłożenie płatności na lekkie raty na miarę twojego portfela. Telefon dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych fioletowy, czarny i niebieski. Klienci Orange często sięgają po produkty firmy Samsung ponieważ są to urządzenia bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie.

Operator posiada bogatą ofertę jeśli chodzi o urządzenia marki Samsung zarówno w Planie Podstawowym jak i Wzbogaconym. Obecnie do każdego planu taryfowego można dobrać smartfon bądź telefon komórkowy Samsung. Orange rozumie potrzeby konsumentów i regularnie poszerza swoją ofertę aby stać się jeszcze bardziej konkurencyjnym operatorem na rynku i sprostać oczekiwaniom klientów.

Nasze poradniki

Kantor bitcoin Drobin

Jeszcze dobrze słychać o osobach, którzy dorobili się fortun na Bitcoinach. Grupę ludzi przecież w zespole nie jest zaznajomionych z tematem. Nie znają czym Bitcoin

Czytaj więcej »
O serwisie
Serwis internetowy www.orangepromocja.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących ofert mobilnych oraz domowych internetu, telewizji jak i telefonii komórkowej. Na stronie zamieszczane są oferty promocyjne operatora Orange oraz najnowsze pakiety usług. Aktualne promocje oraz pakiety rodzinne i specjalne oferty dla firm umieszczane są regularnie w serwisie. Tu znajdziesz również najciekawsze informacje technologiczne i wiadomości na temat oferowanych przez Orange producentów.

orangepromocja.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

0 0 votes
Daj ocenę