Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Sławno gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to pewien spośród obecnych obrazów, który nosi w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz ma naprawdę wiele scen akcji, że z uczciwością nie można nazwać go filmem nudnym i monotonnym. Mamy w nim bowiem do działania z grupą warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w częste porwania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Białogard gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, energii i popularnym akcjom, które nie zazwyczaj są zgodne z założeniem, film stawał się hitem i szybko, zdecydowano się na następną połówkę Bitbulla.

klik i ogladaj film

Pozostała połówkę kultowego filmu, Pitbull Nowe systemy, informuje o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszelką cenę, chce znaleźć groźnych gangsterów, zakłócających system nie wyłącznie na Mokotowie, ale również w pełnej Warszawie. Szukają oni do sprawienia tak zwanych porządków, stąd tytuł pozostałej grupy.

W trakcie akcji, wyraża się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w głośną sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których mordował i zmniejszałby mi palce, aby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Działający w pojedynkę Majami, dla cała sprawy, postanawia połączyć energii z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy klimat także są duża wiedzę na punkt strategii leczenia gangsterów.

Pitbull nowe porządki Białogard gdzie obejrzeć?

Majami, przypada na plan, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w pomieszczeniach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed siecią również nie dociera do zatrzymania. Darek nie decyduje się poddać i szuka różnego rodzaju na zatrzymanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne wskazówki odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt wprawdzie nie chce pomóc mu zrealizowaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić pracę na drugi.

Pitbull nowe porządki Białogard gdzie obejrzeć?

Nie uznając wyboru grupa policjantów określa się przeprowadzić treść i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas imprezy nie przedstawia się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego szukaj policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie wymaga jednak gangstera do współpracy.

W obawie o wysoki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w obecnym etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do załatwienia jego matk. Traktowała żyć to Zemsta za pomoc z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo idzie z prawa, że jak się nawracać, toż po całości.

Podaję się do brania udziału w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje także miejsce, w których zakopano ciała. W obecny technologia, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające informację na punkt handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia spośród ich cechy.

Pitbull nowe porządki Białogard gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant daje się uzyskanymi wiedzami z znajomym i jedzie na dodatkową akcję. Majami wraz z grupą policjantów wraca na grunt bazaru. po przygotowaniu sklepu, podejmuje się obserwacja z ważnego miejsca po automatach do gry. Wtedy do indywidualnego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia zdać się w ręce policji.

Świadom, obserwacji miejsca, określa się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w aktualnym czasie do pokoju wpada policja i pracuje zatrzymania. Boss określa się na współpracę z policją, na poczet mniejszego wyroku również ofercie zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy udaje się dotrzeć do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Dochodzi do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, zabierający się w istotę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na ostatnim poziomie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i złych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do zapłaty. Jest bardzo dobrych marek oraz z pewnością dzieli się na środowisku innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Białogard gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments