Microsoft

Microsoft to najbardziej znana i doświadczona marka na rynku. Wszyscy przynajmniej ze słyszenia znają markę Microsoft, która przez długie lata prężnie pracowała na swoje dobre imię. Co więcej firma Microsoft pomaga osobom prywatnym oraz wielu firmom spożytkować swój potencjał i wydobyć z niego jak najwięcej.

orange promocja iPhone x

Microsoft dla Ciebie

Podaruj swoim bliskim na święta nowy Surface Book 2 i zobacz radość w ich oczach. To nowoczesne urządzenie dla całej rodziny. Surface Book 2 w Orange to szybkie procesory Intel Core dwu lub czterordzeniowe oraz wyświetlacz PixelSense 13,5 cali lub 15 cali do wyboru. Urządzenie kosztuje 7599 zł ale jest na prawdę warte swojej ceny. Nie zastanawiaj się, łap promocje orange. Odkryj Microsoft Lumia 532 od Orange z procesorem Quad Core 1200 MHz. Urządzenie jest leciutkie ponieważ waży tylko 136 gram, jest poręczny i wygodny w użytkowaniu. Nie martw się o miejsce, ma pamięć 8 GB i zmieścisz dosłownie wszystko. Zapoznaj się z opiniami wejdź na Microsoft opinie

orange promocja iPhone x

Microsoft Phone 8.1

Pracuje na systemie operacyjnym Microsoft Phone 8.1 Denim oraz ma wbudowany moduł GPS. Microsoft Lumia ma bogaty dostęp do aplikacji mobilnych Lumia ale także innych usług oferowanych przez Microsoft takich jak Office, OneDrive czy nawet Skype. Za to smartfon Microsoft Lumia 950 to idealny model wyposażony w system operacyjny Windows 10 mobile. Co ciekawe system operacyjny ma wspólną szatę graficzną dla smartfonów, tabletów i komputerów. Ten model również posiada mocne zabezpieczenie w postaci skanu tęczówki oka po to żeby nikt nieodpowiedni nie użył smartfona bez naszej zgody.

Producent daje użytkownikowi możliwość podłączenia smartfona Microsoft z myszką i klawiaturą i tworzenia treści w taki sam sposób jak w tablecie i laptopie. Okazuje się, że smartfon idealnie nadaje się do pracy jako urządzenie bardzo funkjonalne i wydajne. Oczywiście smartfon Microsoft Lumia posiada wbudowaną opcję bezprzewodowego ładowania. Urządzenie waży nie dużo bo 150 gram i ma pamięć wewnętrzna aż 32 GB oraz wbudowany moduł GPS. Microsoft cieszy się uznaniem wśród ogromnej liczby konsumentów ze względu na oferowaną przez markę wysoką jakością urządzeń.

Nasze poradniki

Kantor bitcoin Drobin

Jeszcze dobrze słychać o osobach, którzy dorobili się fortun na Bitcoinach. Grupę ludzi przecież w zespole nie jest zaznajomionych z tematem. Nie znają czym Bitcoin

Czytaj więcej »
O serwisie
Serwis internetowy www.orangepromocja.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących ofert mobilnych oraz domowych internetu, telewizji jak i telefonii komórkowej. Na stronie zamieszczane są oferty promocyjne operatora Orange oraz najnowsze pakiety usług. Aktualne promocje oraz pakiety rodzinne i specjalne oferty dla firm umieszczane są regularnie w serwisie. Tu znajdziesz również najciekawsze informacje technologiczne i wiadomości na temat oferowanych przez Orange producentów.

orangepromocja.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

0 0 votes
Daj ocenę