Lenovo

Lenovo jest to firma, której akcje należą do obrotu na giełdzie w Hongkongu. Lenovo pierwszy raz wypuścił swój produkt na rynek w 1994 roku wychodząc na przeciw oczekiwaniom konsumentów. Firma od wielu lat prężnie się rozwija i ulepsza wypuszczane na rynek urządzenia.

orange promocja iPhone x

Lenovo dla Ciebie

Lenovo nie tylko oferuje telefony ale także cała gamę nowocześnie wyposażonych urządzeń jak notebook, tablety, tablet i laptop 2w1 czy urządzenia inteligentne. Wśród konsumentów należy do najbardziej popularnych firm i w sklepach to właśnie między innymi Lenovo z Huawei na czele są najczęściej kupowanymi produktami. Firma wypuściła na rynek laptop Best Brand 2018 tak zwany laptop konwertowalny 2w1 łączący w sobie funkcję laptopa i tabletu w jednym. Urządzenia posiadają żywy obraz i realistyczny dźwięk co zapewnia maksimum komfortu użytkownikom. Lenovo ma całe serie laptopów oraz notebooków, którym odpowiadają poszczególne kategorie funkcjonalności. Ultrabook Yoga jest cienkim urządzeniem przystosowanym do wielu trybów pracy świetnie sprawdza się jako urządzenie biznesowe. zapoznaj się z opiniami wejdź na Lenovo opinie

orange promocja iPhone x

Połączenia i sms za darmo

Dostępne serie to Yoga 460 i Yoga 360. Laptopy z serii X przeznaczone są natomiast dla użytkowników mobilnych, ceniących sobie lekki sprzęt z najdłużej działającą baterią. Znajdziemy tu X1 Extreme, X280, X270, X1 Carbon. Z kolei seria laptopów T wyróżnia się wytrzymałością i odpornością a jednocześnie ujmuje prostotą. Do wyboru są T580, T570, T560, T460s, T480, T470s, T470, T470p, T450, ThinkPad25. Seria P to połączenie przenośnego komputera z moca stacji roboczej najpopularniejsze to P1, P51, P51s, P71, P72. Kategoria L to niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne laptopy w przystępnej cenie. L460, L580 to 14- calowy laptop łączący w sobie wiele funkcji. Jest cienki, lekki i ma nowoczesny design.

Bateria trzyma ponad 8 godzin a waga urządzenia nie przekracza 2 kg. Doskonałe urządzenie w pracy ponieważ laptop Lenovo L460 posiada zabezpieczenie w postaci czytnika linii papilarnych co pozwala czuć się pewnie, że żadna inna osoba nie będzie mogła z niego skorzystać bez zgody właściciela. Natomiast urządzenia z serii 13 jak np. ThinkPad 13 to idealny ultrabook dla nauczycieli, szkół, studentów ponieważ jest zarówno mobilny jak i produktywny. ThinkPad 13 został kompleksowo przetestowany zgodnie z 12 wymaganiami wojskowymi oraz przeszedł aż 200 kotroli jakości. Urządzenie nadaje się do pracy w szkole, w domu, w biurze a także w trudnych warunkach np. w podróży.

Nasze poradniki

Kantor bitcoin Drobin

Jeszcze dobrze słychać o osobach, którzy dorobili się fortun na Bitcoinach. Grupę ludzi przecież w zespole nie jest zaznajomionych z tematem. Nie znają czym Bitcoin

Czytaj więcej »
O serwisie
Serwis internetowy www.orangepromocja.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących ofert mobilnych oraz domowych internetu, telewizji jak i telefonii komórkowej. Na stronie zamieszczane są oferty promocyjne operatora Orange oraz najnowsze pakiety usług. Aktualne promocje oraz pakiety rodzinne i specjalne oferty dla firm umieszczane są regularnie w serwisie. Tu znajdziesz również najciekawsze informacje technologiczne i wiadomości na temat oferowanych przez Orange producentów.

orangepromocja.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

0 0 votes
Daj ocenę