HTC

Firma HTC Polska wyróżnia się na tle innych marek oryginalnością swoich urządzeń. Nie ma takiej drugiej firmy jak HTC, która odważnie podchodzi do nowych pomysłów i zdecydowanie podąża za trendami czyniąc ze swoich smartfonów prawdziwą rewię mody w znaczeniu elektronicznym oczywiście. Najnowsze technologie nie są obce tej marce a to oznacza, że jakość urządzeń jest wysoka.

orange promocja iPhone x

HTC dla Ciebie

A czy Orange posiada w ofercie produkty HTC? Oczywiście, że tak. HTC U12+ to prawdziwe rękodzieło. Przede wszystkim ujmujący wygląd, duży ekran i aż 3 kolory obudowy do wyboru. Od dzisiaj możesz mieć smartfon jaki chcesz czerwony, czarny, niebieski. Posiada wyświetlacz o proporcjach 18:9 pozwalający na realne odzwierciedlenie obrazu oraz cienkie ramki. HTC U12+ jest posiadaczem najlepszego zabezpieczenia, przez które nikt się nie przedostanie. Włącz odblokowanie za pomocą jednego spojrzenia, twojego spojrzenia. Nie musisz się obawiać telefon rozpozna tylko twoją twarz. Zapoznaj się z opiniami wejdź na HTC opinie

orange promocja iPhone x

Telefon HTC

Teraz w Orange znajdziesz również magiczny HTC Desire 650 w ciekawej ofercie. Dostępne mamy dwa kolory do wyboru za to smartfon jest na prawdę warty uwagi. Dobrze wygląda i doskonale sprawdza się w pracy oraz na spędzaniu wolnego czasu surfując po internecie. Łączy zabawę i funkcjonalność w jednym. Smartfon posiada funcję makijaż oraz automatycznie robi zdjęcia więc nie musisz martwić się o fotografa, wystarczy pozować. Ekran ma 5 cal i rozdzielczość 720 pikseli a dodatkowo jest chroniony szkłem najwyższej jakości Corning Gorilla Grass.
Takie szkło jest bardzo wytrzymałe i odporne na wodę, stłuczenia i ewentualne zarysowania. Z HTC Desire 650 oglądanie filmów i słuchanie muzyki to od dziś rozkoszowanie się dźwiękiem. Urządzenie posiada certyfikat Boom Sound w celu poprawienia wrażeń dźwiękowych. Wybierz Plan Podstawowy z abonamentem od Orange za 29,99 zł i ciesz się jakością na najwyższym poziomie. Urządzenie ma ogromną pamięć co pozwala na wykonywanie wielu czynności na smartfonie bez obaw, że urządzenie się wyłączy. Zobacz najnowsze promocje w Orange.

Nasze poradniki

Kantor bitcoin Drobin

Jeszcze dobrze słychać o osobach, którzy dorobili się fortun na Bitcoinach. Grupę ludzi przecież w zespole nie jest zaznajomionych z tematem. Nie znają czym Bitcoin

Czytaj więcej »
O serwisie
Serwis internetowy www.orangepromocja.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących ofert mobilnych oraz domowych internetu, telewizji jak i telefonii komórkowej. Na stronie zamieszczane są oferty promocyjne operatora Orange oraz najnowsze pakiety usług. Aktualne promocje oraz pakiety rodzinne i specjalne oferty dla firm umieszczane są regularnie w serwisie. Tu znajdziesz również najciekawsze informacje technologiczne i wiadomości na temat oferowanych przez Orange producentów.

orangepromocja.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

0 0 votes
Daj ocenę