Jakie kuracje gabinetowe pomagają w walce z tkanką tłuszczową?

Endermologia Sianów zabiegi

Zachodniopomorskie

Zabiegi przeprowadzane w klinikach urody często stosują się przede wszystkim z redukowaniem różnych niedoskonałości skóry, np. zmarszczek lub innych objawów starzenia. Wykazuje się jednak, że w moc gabinetach kosmetycznych proste są także kuracje, które pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów oraz wymodelowaniu sylwetki.

Endermologia Wolin zabiegi

A atutem takich szkół jest także duża skuteczność, jak również bezinwazyjny przebieg terapii.

UltraSlim spalacz
UltraSlim spalacz

Już przy poszukiwaniu zabiegów wyszczuplających i modelujących warto zdać sobie rzecz spośród obecnego, że takie operacje nie powinny zastępować codziennej prace fizycznej oraz lekkostrawnej, możnej w witaminy diety. Dopiero połączenie wszystkich działań, które są atrakcyjne dla polskiego systemu, pozwala uzyskać spektakularne i ciągłe rezultaty. Co bardzo, jeśli zależy nam np. na zdjęciu zbędnych kilogramów przed okresem letnim, kluczowe będzie rozpoczęcie kuracji gabinetowej w podobnym czasie, czyli już zimą bądź wczesną wiosną. Dotyczy zatem z faktu, że część zabiegów wymaga większej sumy powtórzeń. Jednak przy innych formach niezbędne zaprezentuje się m.in. zachowanie dłuższego odstępu czasowego pomiędzy kolejnymi wizytami.
Redukowanie tkanki tłuszczowej „na zimno”

Zobacz również Tabletki na odchudzanie

Od wielu lat prawdziwym hitem wśród zabiegów wyszczuplających jest kriolipoliza. W tej kuracji do rozbijania komórek tłuszczowych bierze się urządzenia, które zasysa fałd roli w wybranej części ciała i schładza ten zakres nawet do kilkunastu stopni Celsjusza poniżej zera. Co ważne, aparatura używana do kriolipolizy nie narusza innych tkanek i narządów. Niska temperatura działa na cele tłuszczowe – dodaje ich rozpad i doskonałe wydalenie z systemu. W ostatni sposób można z powodzeniem zredukować niedoskonałości ciała w poszczególnych obszarach, np. w przestrzeniach brzucha, talii, ud, pośladów, ramion czy pleców.

zobacz również cellactiv

Niemniej, w przypadku tego środku trzeba wziąć około 45-dniowy odstęp pomiędzy kolejnymi wizytami. Ponadto, w trakcie stosowania kriolipolizy należy zrezygnować z drugich terapii wyszczuplających. Wdrożenie dodatkowych metod gabinetowych mogłoby więc doprowadzić do zbytniego obciążenia organizmu.

Modelowanie sylwetki dzięki zjawisku kawitacji

Wielkim zainteresowaniem wśród osób, którym zależy na bezinwazyjnym zredukowaniu tkanki tłuszczowej, bawi się również kawitacja ultradźwiękowa. Ta droga bywa też niekiedy nazywana liposukcją niechirurgiczną. W ostatnim środku kluczowe jest wykorzystanie aparatury, która emituje ultradźwięki o częstotliwości 40 kHz. To z kolei jedzie do powstawania zjawiska kawitacji i wytworzenia energii uszkadzającej komórki tłuszczowe. Co ciekawe, przeprowadzenie serii takich sposobów pozwala nie tylko na wymodelowanie konkretnego regionu ciała, ale więcej na pobudzenie przemiany materii. Oprócz tego, kawitacja ultradźwiękowa prawdopodobnie być z powodzeniem łączona z pozostałymi metodami gabinetowymi, np. endermologią LPG (masażem podciśnieniowym).

zobacz również pożyczka w 15 minut

Wyszczuplający masaż podciśnieniowy

Kolejną metodą gabinetową, która słynie również z całej skuteczności, jak również bezinwazyjnego działania, jest endermologia LPG. W ostatnim sukcesu kosmetolog używa urządzenia z głowicą wyposażoną w elektronicznie sterowane rolki. Aparatura ta działa a do podciśnieniowego masażu wybranych części ciała, np. okolic ramion, brzucha, pośladków, ud, bryczesów lub nawet łydek.

Endermologia LPG może stać zrealizowana nie tylko w projekcie usunięcia miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ta technologia zbiera się także doskonale przy redukowaniu cellulitu, rozstępów i blizn. Co bardzo, pełna terapia masażu podciśnieniowego zapewnia pobudzenie metabolizmu oraz poprawę krążenia naturze oraz limfy. Trzeba jednak zostawiać sobie rzecz spośród obecnego, że endermologia LPG wymaga często większej sumy powtórzeń, niż pozostałe formy gabinetowe. Wyraźnie zauważalne efekty dokonuje się po minimum 10 zabiegach, natomiast cała operacja może się składać nawet z jakiś 20 wizyt w klinice urody.

Źródło z Jakie kuracje gabinetowe pomagają w walce z tkanką tłuszczową

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments