Apple

Apple to zdecydowana i doświadczona firma nastawiona na konkretnych odbiorców. Klienci tej marki cenią sobie ekskluzywny, nowoczesny design w połączeniu z niesamowitą funkcjonalnością. Urządzenia Apple nie należą do najtańszych jednak jakość produktów stanowi prawdziwą rekompensatę klientom. iPhone 8 64GB to prawdziwy majstersztyk.

orange promocja iPhone x

Apple dla Ciebie

Klienci do wyboru mają aż cztery wersje kolorystyczne co sprawia, że jest to urządzenie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Najbardziej zaskakujące jest to, że najnowszy iPhone ładuje się kompletnie bezprzewodowo i jest całkowicie odporny na wodę i pył. Urządzenie posiada inteleigentne zabezpieczenie Touch ID służące do bezpiecznego uwierzytelniania co oznacza, że będąc posiadaczem iPhone 8 twoje pliki, zdjęcia, filmy i wiadomości tekstowe są należycie zabezpieczone. Teraz taki wielofunkcyjny iPhone 8 jest dostępny za 39,99 zł w abonamencie Orange. zapoznaj się z opiniami wejdź na Apple opinie

orange promocja iPhone x

Połączenia i sms za darmo

Możliwe są także bardziej rozszerzone Plany jaki Optymalny za 49,99 zł czy nawet Wzbogacony za 69,99 zł dla bardziej wymagających konsumentów. iPhone 8 jest również do nabycia bez abonamentu w Orange za 2900 zł a także na raty 0%. Wybierz ofertę dla siebie. Natomiast iPhone XR to absolutnie wyjątkowa oferta od firmy Apple dla tych najbardziej wymagających klientów. iPhone XR to rewelacyjnie wyposażone urządzenie w aż sześciu dostępnych kolorach. iPhone jest idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Producent zapewnił płci żeńskiej dostępność różowych barw, złoty stał się dosyć popularny wśród konsumentów jak i czarny i biały, który sprawdzi się w rękach mężczyzn i kobiet. Nowoczesny ekran Liquid Retina został wykonany w technologi LCD. Daje to możliwość dodatkowego podświetlenia ekranu nawet na jego brzegach. Zapewnia najwyższy poziom komfortu. Wybierz Plan Taryfowy Podstawowy za 29,99 zł lub Standardowy za 39,99 zł. W Orange rozumiemy potrzeby konsumentów wychodząc na przeciw oczekiwaniom dlatego możesz nabyć urządzenie bez abonamentu za 3699 zł. Sprawdź ofertę marki Apple od Orange i ciesz się oryginalnym urządzeniem.

Nasze poradniki

Kantor bitcoin Drobin

Jeszcze dobrze słychać o osobach, którzy dorobili się fortun na Bitcoinach. Grupę ludzi przecież w zespole nie jest zaznajomionych z tematem. Nie znają czym Bitcoin

Czytaj więcej »
O serwisie
Serwis internetowy www.orangepromocja.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących ofert mobilnych oraz domowych internetu, telewizji jak i telefonii komórkowej. Na stronie zamieszczane są oferty promocyjne operatora Orange oraz najnowsze pakiety usług. Aktualne promocje oraz pakiety rodzinne i specjalne oferty dla firm umieszczane są regularnie w serwisie. Tu znajdziesz również najciekawsze informacje technologiczne i wiadomości na temat oferowanych przez Orange producentów.

orangepromocja.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

0 0 votes
Daj ocenę