Alcatel

Alcatel jest zdecydowanie bardzo doświadczoną marką na rynku. Telefony komórkowe wyprodukowane przez producenta są dobrej jakości produktami. Spraw sobie smartfon Alcatel 3C z przekątną ekranu 6 cali i rozdzielczością 1440×720. Urządzenie posiada pamięć wewnętrzną 16 GB i rozdzielczość aparatu 8 Mpx pozwalającą na wykonywanie dobrej jakość zdjęć oraz przejrzystych filmów. Smartfon Alcatel 3C działa na systemie operacyjnym Android 7.1 Nougat.

orange promocja iPhone x

Lenovo dla Ciebie

Urządzenie znajdziemy w Orange w bardzo niskiej cenie. Telefon na każdą kieszeń? Zajrzyj do Orange. A co powiesz na smartfon Alcatel Pixi Plus Power? Przekątna ekranu 5,5 cala i rozdzielczość aparatu 8 Mpx w zupełności wystarczą mniej wymagających klientów. Właśnie teraz świetna oferta w Orange elegancki smartfon Alcatel 3 5052D dual SIM do nabycia za jedyne 240 zł. Orange maksymalnie obniża ceny produktów doskonale rozumiejąc, że klient bez smartfona to jak klient bez ręki. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych czarny i niebieski. Orange posiada także Alcatel 3 w ofercie z abonamentem za 29,99 zł w planie podstawowym lub za 39,99 zł w planie standardowym. Zapoznaj się z opiniami wejdź na Alcatel opinie

orange promocja iPhone x

Połączenia i sms za darmo

Urządzenie jest lekkie ponieważ waży tylko 145 gram co daje pełną wygodę użytkowania. Pracuje na systemie operacyjnym Android 0 oraz posiada ekran o wielkości 5,5 cala. Smartfon jest niezwykle wydajny dzięki czterordzeniowemu procesorowi i 2 GB wbudowanej pamięci RAM. Kamera 13 Mpx zapewniająca robienie dobrej jakości zdjęć i przejrzystych filmów posiada również funkcjonalne i pomysłowe podświetlenie LED.

Obecnie jesteśmy dosyć zapracowani co wymusza na nas specyficzny rynek pracy w kraju ale w Orange możesz czuć się pewnie i zawsze na czele ponieważ to konsument jest najważniejszy i dlatego daje nam dobrą ofertę smartfona w atrakcyjnej cenie z dwoma wejściami na kartę SIM. Podwójne wejście moze się przydać choćby dlatego, że jeden numer może być służbowy a drugi prywatny i w taki sposób właściciel może mieć jeden telefon przy posiadaniu 2 kart SIM i różnych numerów. Specjalny czytnik linii papilarnych pozwala szybko i skutecznie zabezpieczyć twoje dane przechowywane na smartfonie przed niepowołanymi osobami.

Nasze poradniki

Kantor bitcoin Drobin

Jeszcze dobrze słychać o osobach, którzy dorobili się fortun na Bitcoinach. Grupę ludzi przecież w zespole nie jest zaznajomionych z tematem. Nie znają czym Bitcoin

Czytaj więcej »
O serwisie
Serwis internetowy www.orangepromocja.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących ofert mobilnych oraz domowych internetu, telewizji jak i telefonii komórkowej. Na stronie zamieszczane są oferty promocyjne operatora Orange oraz najnowsze pakiety usług. Aktualne promocje oraz pakiety rodzinne i specjalne oferty dla firm umieszczane są regularnie w serwisie. Tu znajdziesz również najciekawsze informacje technologiczne i wiadomości na temat oferowanych przez Orange producentów.

orangepromocja.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

0 0 votes
Daj ocenę